SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A3 SportBack S-Line ''Full Extra'', me Doganë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:18
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
197094
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A3 Sportback S-Line - Me DOGAN . ?
TDi 2.0 - 140 Ps 219 bhp or 103 kW @ 4000 .
Viti 03 . 12 . 2013 ~~ Model 2014 .
Vetura e Sapo Ardhur Nga Zvicra/CH ????
Vetura e posedon servisin e madhë të kryer.
Ju Garantoj per Kilomtrra •
Mund t'i verfikoni edhe në Servise të Auterizuar.
Vetura i posedon këto gjëra :
• Librin e Servisit. ORIGINAL me të gjitha Serviset!!!
• Pasqyret : Elektronike.
• Gjamat : Elektronik
• Gjamat : ©olo®™
• Drritat : Llupo.
• Klima : Tronick.
• Ulset : me AIR.
• Senzore ( M )
• Alofelgat : 18 inq.
• Shpejtesi 6 + 1
• Sistem Tel
• Senzor Shiu.
• Bordcompiuter.
• Tempomat.
• CD-Player.
• CD-Rom.
• DTaskri
• AirBag
• ESP.•C~S
• ABS.
Çmimi sipas marrëveshjes, Ndërrimi i mundshëm
Për më shumë info:
Na kontaktoni në Nr.Tel :
Mob : +383 44 125 700 + Viber + WhatsApp.
Mob : +386 49 610 600 + Viber + WhatsApp.
i Hapur për thirrje nga 08:00 deri 23:00
Informata rreth publikuesit
xeni
Gjakovë
044125700
Rr: Tirana-gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »