SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 S-Line extra Model&Opsione sapo ardhur??
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:18
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
197096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A4 TDI DSG - S-Line Shumë i Rujtën Fulle extrra . Extra Opsione Extra Fellne
TDI 2.0 - 143 Ps 219 Bhp 105 Kw @ 4000 .
Viti 13 . 08 . 2009 ~~ Model 2010 .
Vetura e sapo ardhur nga Zvicra ????
Vetura e posedon servisin e madh të kryer.
Ju Garantoj për Kilomtra •
Mund ti verfikoni edhe në Servise të Autorizuar.
Vetura i posedon këto gjëra :
• Librin e Servisit "
• Pasqyret : Elektronike.
• Gjamat : Elektronik
• Gjamat : ©olo®™
• Drritat : Llupo.
• Klima : Tronick.
• Ulset : me AIR.
• Senzore ( M )
• Alofelgat : 18 inq.
• AutoMatic Tiptrronik .
• Sistem Tel
• Senzor Shiu.
• Bordcompiuter.
• Komandat në timon
• Tempomat.
• CD-Player.
• CD-Rom.
• DTaskri
• AirBag.
• ESP.
•C~S
• ABS.
Çmimi sipas marrëveshjes, ndërrim i mundshëm!
Për më shum info:
Na kontaktoni në Nr.Tel:
Mob : +383 44 125 700 + Viber & WhatsApp.
Mob : +386 49 610 600 + Viber & WhatsApp
Thirrjet pranohen nga ora 08:00 deri 23:00.
Informata rreth publikuesit
xeni
Gjakovë
044125700
Rr: Tirana-Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »