SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf VI GTD DSG Extra Model&Opsione i sapo ardhur nga Zvicrra
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
197097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF VI GTD DSG 2.0 Full extrra i sapo ardhur prej Zvicrres
TDi 2.0 - 170 .Ps 219 bhp or 125 kW @ 4000
Viti 22 .12 . 2009 ~~ Model 2010 , Panoram,
Është shumë e ruajtur
Vetura e posedon servisin e madh të kryer.
Ju Garantoj për Kilomtrra •
Mund ti verfikoni dhe në Servise të Auterizuar.
Vetura i posedon këto gjëra :
• Librin e Servisit.
• Pasqyret : Elektronike.
• Gjamat : Elektronik
• Gjamat : ©olo®™
• Drritat : Llupo.
• Klima : Tronick.
• Ulset : me AIR.
• Ulset : me Xemje.
• Alofelgat : 17 inq.
• AutoMatc DSG .
• Sistem Tel
• Senzor Shiu.
• Bordcompiuter.
•Komandat ne timon
•Shpejtsit ne Timon
•Senzor ( P ) ( M )
• Tempomat.
• CD-Player.
• CD-Rom.
•DVD Taskri
• NAV .
• AirBag.
• ESP.
• ABS.
Çmimi sipas marrëveshjes, ndërrim i mundshëm!
Për më shum info:
Na kontaktoni në Nr.Tel:
Mob : +383 44 125 700 + Viber + WhatsApp.
Mob : +386 49 610 600 + Viber ~ WhatsApp
Thirrjet pranohen nga ora 08:00 deri 23:00.
Informata rreth publikuesit
xeni
Gjakovë
044125700
Rr: Tirana-Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »