SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf V Highline 2.0 Extra Model&Opsione shume i ruajtur
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
197098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLF V Highline TDI 2.0 - 140 .Ps 219 bhp or 103 kW @ 4000 . Ulëse 5 nga Lëkura Extra, po ashtu me Extra interier të Brendshëm
Viti 26 . 12 . 2005 ~~ Model 2006/07 Vetura ardhur nga Zvicrra dhe për herë të parë Regjstrimi në RKS 04 .
Vetura e posedon servisin e madh tetë kryer.
Ju Garantoj për Kilomtra •
Mund ti verfikoni edhe në Servise të Auterizuar.
Vetura i posedon këto gjëra :
• Librin e Servisit. ''ORIGINAL'' me të gjitha serviset e kryera rregullisht në afat të paraparë nga Prodhuesi VW
• Pasqyret : Elektronike.
• Gjamat : Elektronik
• Gjamat : ©olo®™
• Drritat : Llupo.
• Klima : Tronick.
• Ulset : me AIR.
• Ulset : me Xemje .
• Alofelgat : 17 inq.
• 4-MOTION
• Shpejtesi 6 + 1
• Sistem Tel
• Senzor Shiu.
• Bordcompiuter.
•Komandat ne timon
• Tempomat.
• CD-Player.
• CD-Rom.
• AirBag.
• ESP.
•C~S
• ABS.
Çmimi sipas marrëveshjes, ndërrim i mundshëm!
Për më shum info:
Na kontaktoni në Nr.Tel:
Mob : +383 44 125 700 + Viber + WhatsApp.
Mob : +386 49 610 600 + Viber ~ WhatsApp
Thirrjet pranohen nga ora 08:00 deri 23:00.
Informata rreth publikuesit
xeni
Gjakovë
044125700
Rr: Tirana-Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »