SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF VI 2.0 Highline BMT i sapo ardhur nga Ch
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
197100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF VI 2.0 HighLine BMT Full Extra i sapo ardhur nga Zvicrra ????
TDi 2.0 - 140 .Ps 219 bhp or 103 kW @ 4000 .
Viti 26 . 06 . 2009 ~~ Model 2010.
Vetura e posedon servisin e madh te kryer.
Ju Garantoj per Kilomtrra .
Mund ti verfikoni dhe në Servise të Auterizuar.
Vetura i posedon këto gjëra :
• Librin e Servisit
• Pasqyret : Elektronike.
• Gjamat : Elektronik
• Gjamat : ©olo®™
• Drritat : Llupo.
• Klima : Tronick.
• Ulset : me AIR.
• Ulset : me Xemje.
• Alofelgat : 16 inq.
• Shpejtsi 6 + 1
• Sistem Tel
• Senzor Shiu.
• Bordcompiuter.
•Komandat ne timon
•Senzor ( P ) ( M )
• Tempomat.
• CD-Player.
• CD-Rom.
•DVD Taskri
• NAV .
• AirBag.
• ESP.
• ABS.
Çmimi sipas marrëveshjes, Ndërrimi i mundshëm!
Për më shum info:
Na kontaktoni në Nr.Tel:
Mob : +383 44 125 700 + Viber + WhatsApp.
Mob : +386 49 610 600 + Viber ~ WhatsApp.
Thirrjet pranohen nga ora 08:00 deri 23:00
Informata rreth publikuesit
xeni
Gjakovë
044125700
Rr: Tirana [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »