SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra TDH -1.9 sapo arudhur nga Zvicrra dhe sapo Doganuar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
197101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra TDH -1.9 i sapo ardhur nga Zvicrra me DOGAN të kryer . Interier, Komod, ulëse Drita te gjitha janeë Extra nga prodhuesi Opel
PS 150 Hp 219 bhp or 110 kW @ 4000 .
Viti i prodhimit 19 . 11 . 2008 ~~ Model 2009/'10
Vetura e posedon servisin e madh të kryer.
Ju Garantoj për Kilometra 151357 •
Mund ti verifikoni edhe në Servise të Auterizuar.
Vetura i posedon këto gjëra :
• Librin e Servisit. ''ORIGINAL'' me të gjitha serviset e kryera rregullisht në afat të paraparë nga Prodhuesi Opel
• Pasqyret : Elektronike.
• Gjamat : Elektronik
• Gjamat : ©olo®™
• Drritat : Llupo.
• Klima : Tronick.
• Ulset : me AIR.
• Ulset : me Xemje.
• Alofelgat : 16 inq.
• 4 Gomate e reja .
• Shpejtsi 6 + 1
• Sistem Tel
• Senzor Shiu.
• Bordcompiuter.
•Komandat ne timon
• Tempomat.
• CD-Player.
• CD-Rom.
• AirBag.
• ESP.
• ABS.
Çmimi sipas marrëveshjes, ndërrim i mundshëm!
Për më shum info:
Na kontaktoni në Nr.Tel:
Mob : +383 44 125 700 + Viber + WhatsApp.
Mob : +386 49 610 600 + Viber ~ WhatsApp
Thirrjet pranohen nga ora 08:00 deri 23:00.
Informata rreth publikuesit
xeni
Gjakovë
044125700
Rr: Tirana [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »