SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Insignia 2.0 CDTI Edition sapo ardhur nga Zvicrra me Doganë të kryer
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:18
Lloji :
Opel INSIGNIA
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
197102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL Insignia 2.0 CTDi Edition, Extra Opsione&Model Extra interier&Komod të brendshëm, 160 Ps 219 bhp 118 kW @ 4000, Viti prodhimit 25 .02 . 2011 ~~ Model 2012
Vetura e sapo ardhur nga Zvicrra dhe ka të kryer Doganë dhe Regjistrimin e parë në Kosovë
Vetura e posedon servisin e madh të Kryer
• Ju Garantoj për Kilometra •
• Mundeni ti vertetoni në servisë të autorizuar.
• Vetura i posedon këto gjëra :
• Librin e Servisit.'
• Pasqyret : Elektronike.
• Gjamat : Elektronik
• Gjamat : ©olo®™
• Drritat : Llupo.
• Klima : Tronick.
• Ulset : me AIR.
• Alofelgat : 16 inq.
• 4 Gomat e Reja
• Shpejtsi 6 + 1
• Sistem Telefonik.
• Senzor Shiu.
• Bordcompiuter.
• Tempomat.
• Senzor ( M )
• CD-Player.
• CD-Rom.
• NAV .
• AirBag.
• ESP.
• ABS.
Çmimi sipas marrëveshjes, ndërrim i mundshëm!
Për më shum info:
Na kontaktoni në Nr.Tel:
Mob : +383 44 125 700 + Viber + WhatsApp.
Mob : +386 49 610 600 + Viber ~ WhatsApp
Thirrjet pranohen nga ora 08:00 deri 23:00.
Informata rreth publikuesit
xeni
Gjakovë
044125700
Rr: Tirana [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »