SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat CC Sport Highline shumë i Ruajten sapo ardhur nga Zvicrra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:18
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
197104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PASSATI CC Sport Highline Shum i Rujten .
TDi 2.0 - 170 Ps 219 bhp or 125 kW @ 4000 .
Viti 23 . 06 . 2009 ~~ Model 2010 .
Vetura e Sapo Ardhur Nga Zvicra/CH ????
Vetura e posedon Servisin e madh te kryer.
Ju Garantoj per Kilomtrra •
Mund t'i verfikoni edhe në Servise të Auterizuar.
Vetura i posedon këto gjëra :
• Librin e Servisit
• Pasqyret : Elektronike.
• Gjamat : Elektronik
• Gjamat : ©olo®™
• Drritat : Llupo.
• Klima : Tronick.
• Ulset : me AIR.
• Senzore ( M )
• Alofelgat : 17 inq.
• AutoMatic DSG .
• Sistem Tel
• Senzor Shiu.
• Bordcompiuter.
• Tempomat.
• CD-Player.
• CD-Rom.
• DTaskri
• AirBag.
• ESP.
• C~S
• ABS.
Çmimi sipas marrëveshjes, Ndërrim i mundshëm
Për më shum info?:
Na kontaktoni në Nr.Tel:
Mob : +383 44/ 125-700 + Viber + WhatsApp.
Mob : +386 49/ 610-600 + Viber + WhatsApp.
Thirrjet&Mesazhet pranohen nga Ora:
Informata rreth publikuesit
xeni
Gjakovë
044125700
Rr: Tirana [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »