SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat Variant-Highline BMT 2.0 Extra Model&Opsion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
197105
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volkswagen Passat Variant 2.0 TDI DSG Highline (model i fundit) BlueMotionTechonology,
Extra interier, Extra Opsione, ulëse nga Lëkura, Kamera & senzor/ Parkingu! Shumë e ruajtur e përshtatëshme për Familje dhe të rinjtë!
170 .Ps 219 bhp or 125 kW @ 4000 .
Viti 20 . 12 . 2012 Model 2013
Vetura e posedon servisin e madh te kryer.
Ju Garantoj per Kilometra •
Mund ti verfikoni edhe në Servise të Autorizuar.
Vetura i posedon këto gjëra :
• Librin e Servisit. ''ORIGINAL'' me të gjitha serviset e kryera rregullisht në afat të paraparë nga Prodhuesi Volkswagen
• Pasqyret : Elektronike.
• Gjamat : Elektronik
• Gjamat : ©olo®™
• Drritat : Llupo.
• Klima : Tronick.
• Ulset : me AIR.
• Ulset : me Xemje.
• Alofelgat : 16 inq.
•AutoMatic DSG
• Sistem Tel
• Senzor Shiu.
• Bordcompiuter.
•Komandat ne timon
•Shpejtsit ne Timon
•Senzor ( P ) ( M )
• Tempomat.
• CD-Player.
• CD-Rom.
•DVD Taskri
•AutoHOLD
• AirBag.
• ESP.
•C~S
• ABS.
• Back Camera
• Verbasto
Çmimi sipas marrëveshjes, ndërrim i mundshëm!
Për më shum info:
Na kontaktoni në Nr.Tel:
Mob : +383 44 125 700 + Viber + WhatsApp.
Mob : +386 49 610 600 + Viber ~ WhatsApp
Thirrjet pranohen nga ora 08:00 deri 23:00.
Me mirëkuptim Xeni.
Informata rreth publikuesit
xeni
Gjakovë
044125700
Rr: Tirana [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »