SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Tiguan 2.0 DSG BMT i sapo ardhur nga Zvicrra me doganë të kryer
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:18
Lloji :
Volkswagen/VW Tiguan
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
197106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Tiguan 2.0 DSG TDI BlueMotion Techonology
Me extra Opsione në Interier të brendshëm, i sa po ardhur nga Zvicra???? me DOGAN të kryer? .
- 140 Ps 219 bhp or 103 kW @ 4000 .
Viti prodhimit 30 . 05 . 2013 ~~ Model 2014
Vetura e posedon servisin e madh të kryer.
Ju Garantoj për Kilomtra •
Mund ti verfikoni dhe në Servise të Auterizuar.
Vetura i posedon këto gjëra :
• Librin e Servisit.
• Pasqyret : Elektronike.
• Gjamat : Elektronik
• Gjamat : ©olo®™
• Drritat : Llupo.LED
• Klima : .Tronick.
• Ulset : me AIR.
• Ulset : me Xemje.
• Alofelgat : 17 inq.
• 4 Gomat e Reja .
•AutoMatic DSG
• Sistem Tel
• Senzor Shiu.
• Bordcompiuter.
•Senzor ( P ) ( M )
• Tempomat.
• CD-Player.
• CD-Rom.
• AirBag.
• ESP.
•C~S
• ABS.
Çmimi sipas marrëveshjes, ndërrim i mundshëm!
Për më shum info:
Na kontaktoni në Nr.Tel:
Mob : +383 44 125 700 + Viber + WhatsApp.
Mob : +386 49 610 600 + Viber ~ WhatsApp
Thirrjet pranohen nga ora 08:00 deri 23:00.
Informata rreth publikuesit
xeni
Gjakovë
044125700
Rr: Tirana [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »