SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 2.0 TDI DSG sapo ardhur nga CH
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '18
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
197108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW TOURAN i sapo ardhur nga Zvicra, Shume i Rujten •
TDI AutoMatic 2.0 - 140 .Ps 219 bhp or 103 kW @ 4000 . Ulëse 5/7
Viti 25 . 03 . 2008 ~~ Modeli 2009 .
Vetura e posedon servisin e madh të kryer.
Ju Garantoj për Kilomtra •
Mund ti vertetonin dhe në Servisr të Auterizuar.
Vetura i posedon këto gjëra :
• Librin e Servisit.
• Pasqyret : Elektronike.
• Gjamat : Elektronik
• Gjamat : ©olo®™
• Drritat : Llupo.
• Klima : Tronick.
• Ulset : me AIR.
• Ulset : me Xemje.
• Alofelgat : 16 inq.
•AutoMatic DSG
• Sistem Tel
• Senzor Shiu.
• Bordcompiuter.
• Tempomat.
• CD-Player.
• CD-Rom.
• AirBag.
• ESP.
• ABS.
Çmimi sipas marrëveshjes, ndërrim i mundshëm!
Për më shum info:
Na kontaktoni në Nr.Tel:
Mob : +383 44 125 700 + Viber + WhatsApp.
Mob : +386 49 610 600 + Viber ~ WhatsApp
Thirrjet pranohen nga ora 08:00 deri 23:00.
Informata rreth publikuesit
xeni
Gjakovë
044125700
Rr: Tirana [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »