SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL CORSA 1.3 DIESEL i ARDHUR SOT NGA GJERMANIA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:41
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
168,531
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2008
ID e produktit :
197111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Corsa 1.3cdti ( DIESEL ) posaardhur nga Gjermania ne gjendje shum te mir ,Vetura eshte shum e paster dhe e ruajtur si mbrenda ashtu edhe nga jasht posedon : KlimaTronik ,Borkompjuter Muktifunksional , Komanda ne Timon Funksionale , ESP , ABS , Airbag , Pasqyret Elektronike dhe me Nxemje , Centrall , Goma te Reja , Hapje nga lart me dirigjues , Alarm ,Kilometrat e Garantuara 168.513 me Liber Servisi , Vetura eshte ne gjendje shum te mir Perfekte nuk ka nevoj asnje investim . Pa Dogan
. Opell cors Golf lupo polo tag tag

TEL 045-214-470Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agnesi
Podujevë
045214470
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »