SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Golf VII/Aut.DSG*2014
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
149,500
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2014
ID e produktit :
197113
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET Volkswagen Golf VII (7), 2.0 TDI BMT Automatik DSG/ Navi-2014

•Viti i Prodhimit 2014
•Regjistrimi i pare: 09/2014
•Origjina: Gjermani
•Ngjyra e hirtë metalike
•Volumi i motorit: 2.0 (1968 ccm)
•Fuqia e motorit: 110kW (150 PS)
•Km te kaluara: 154 000
•Libër servisi nga VW
•Navigacion
•Servisi i fundit i kryer ne 150 000 km
•Pako e biznesit (Premium)
•Marshi i shpejtësive: Automatik/DSG
•Fellne
•Interieri: pjesërisht lëkurë
•Tempomat
•Komandat + gazi në timon
•Kompjuter Bordi;
•Sistemin Start-Stop
•Sistemin e asistences ne vozitje & parkim
•Kilma automatike dy zonale
•Senzorë parkimi: Para, prapa,anash+
sistemin e vetparkimit
•Senzorë shiu
•Karrigat sport me nxemje
•Pasqyrat me hapje/mbyllje ausomatike
•Sistemin start-stop
•Bluetooth
•ESP,ABS, EDS-MSR
•Multimedia, MP3...
•Vetura është ne gjendje shume te mire teknike
dhe optike
•Vetura është ne IM7

•Çmimi me marrëveshje

Tel/Viber për kontak:
045 166 060
044 166 059;
049 166 059

Postuar nëpërmjet celularit.Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »