SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Volkswagen Passat 2.0 TDI Highline
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
299,999
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
197132
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura e ka prejardhjen nga Zvicra qe 2 vite eshte e doganuar ne kosove me regjistrim 01, eshte VW Passat 2008, i takon modelit Highline, ka navigacion, panel te interierit me dru dekorues, karrikat me nxemje alcantara (lekure dhe shtof), ka frigorifer.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »