SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes golf 7 viti 2014
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
Lloji :
GOLF VII
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
133,759
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2014
ID e produktit :
197142
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesh golf 7 viti 2014 veshura ësht shum ne gjendje te mi motorrin e ka 1.6 TDI me kilometra 113759 per kilometra ju garantojm per gjdo info thirr ne nr. 049882208 ose 049242828

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Kosovo
+38649882208
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »