SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes citroen c3
Çmimi :
€2,750.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:07
Lloji :
Citroen C3
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
148,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2006
ID e produktit :
197158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes citroen c3 1.4 benzin viti 2006 ne gjendje shum te mir goma te reja ska nevoj per asni investim
049278432
Informata rreth publikuesit
Ermal
Lipjan
37744206979
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »