SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
🔴SHITET GOLF DIESEL ME REGJISTRIM-3-MUAJ ME HIDRAULIK🔴
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen/VW Corrado
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1988
ID e produktit :
197170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-VETURA ËSHT DIESEL 1.6 5€ 110 Km👌 KA MOTORR SHUM TË MIR REGJISTRIMI I VLEN BLERESIT 🚘 +KARRIKA GOLF - 3 - HIDRAULIK ËSHT -PA KORIZION POD KOSHA PO THUAJSE I RI ËSHT VETURË E GATSHME PËR UDHETIME DHE PËR RRUG TE GJATA ME SHPEJTESI 150 PA DUR NUK NXEHET ËSHT VETUR Q’TESTOHET KA 5-SHPEJTESI• ULE KAISHA FILTERA DUR LLAGET KORP LLAMELL LLADNJAK I KA TE RI T-NDRRUARA PARA 5-MUAJI PO ASHTU KA GOMA TE REJA QË NUK DRIDH NUK BAN PUNON SHUM QET E VERTETONI EDHE VET ME MUZIK MP3 CD DRITA LLED BRANIK T•GJAN E SHUM SENDE TIERA ME MIRË MBAJTJE QYSH MOTI ME RREGULL LETRA BENXIN HIPOTEK 00:00 PERKTHIM BAHET KUR TE DONI JU TEL 045/620/615 VIBER +383 45 620 615📞

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ar
Ferizaj
045620615
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »