SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chevrolet (2008)
Çmimi fillestar :
€3,800.00
Ju kurseni :
€200.00 (6% zbritje)
Çmimi :
€3,600.00 Çmimi rritet në €3,800.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:19
Lloji :
Chevrolet Captiva
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,689
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2008
ID e produktit :
197174
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Targat RKS, e c'lajmeruar!
+38345662780
Informata rreth publikuesit
Astrit
045662780
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »