SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 407 (2005)
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik
Lloji :
Peugeot 407
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
ID e produktit :
197175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te rregullt!
Bej nderrim me golf 5!
+38345662780
Informata rreth publikuesit
Astrit
045662780
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »