SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES MERCEDES E CLAS 350 CDI BLUEFICIENTY 2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:47
Lloji :
Mercedes E 350
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
184,253
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
197188
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES MERCEDES E CLAS 350 CDI avantgarde
Automatik tiptronik
Ulse nxemje
Ulse likur
Senzor parkingu para dhe mrapa
Senzor shiju
Senzor ne pasqyre
Shpejsi ne timon
Komanda ne timon
Navigation
Lled para mrapa
Dy qelsa
Liber servisi servis te kryer
Goma e reja
I doganur rks
Per me shum info na kontaktoni ne nr :
044 714471 044 877535 044 106 941
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 714471
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »