SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES GOLF 5 1.9 TDI AUTOMATIK DSG 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:54
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,254
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2006
ID e produktit :
197199
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 5 1.9 TDI 77 KW
VITI 2006
AUTOMATIK DSG
KLIM TRONIK
ABS ESP
TEMPOMAT
B.KOJUTER
I SERVISUM KOMPLET
I.DOGANUAR NE RKS
PER.MA SHUM NA TEL
044 714471 044 877 535 044 106 941
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 714471
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »