SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 6, 2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2012
ID e produktit :
197201
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golfi 07.1012, 1.6, TDI ( I te kuqe), bluemotion, navigacion, tempomat, klimatronik dy zonale, goma te reja të verës, regjistrim edhe 11 muaj, serviset komplet me rryp e set, gjendje PerfekteKa 200 mijë të kalume të vetat me garancion çdo sen. Leda kah kthehet vollani, senzora mbrapa, xhama e pasqyre me nxemje, Joduhanpirës , ika rroten rezerve me paisje, i pastër dhe i mirë mbajtur.. Hargjimet minimale 90km/h hargjon 3.3l/100 km. Viber +38344143989

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »