SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF PLUS 2.0 TDI UNITED / 2008 ( I SHITUR )
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:54
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
197205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLF PLUS 2.0 TDI UNITED / 2008
NGA GJERMANIA , I DOGANUAR

TEL:049333338
TEL:049367466
Informata rreth publikuesit
Auto Dreni
Prishtinë
+38349333338
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »