SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf6-2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2012
ID e produktit :
197228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura u prodhu 07.2012Servisat komplet11 muaj ka regjistrimJoduhanpirës, blumotion, klimatronic dy zonaleShume i rujtun, hargjime të vogla,senzora mbrapa, senzora të gomave. Goma Continental te reja, Navi me touch etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Abdullah
044143989
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »