SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a4 2.0 naft boj ndrrim
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
197229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
audi a4 2.0 naft 175ps
2200000 km te kaluara
manuel me 6 shpejsi
boj edhe ndrrim me vetura te ndryshme
nr kontaktues 044162765 edhe viber
nese nuk hap fotot mund te shikoni dhe ketu

www.merrjep.com/Shpallja/Shitet/Prishtinë/MAKINA/Vetura/Audi/A4/audi-a4-2-0-naft-boj-ndrrim/8058739 

q
Informata rreth publikuesit
Kujtim
Prishtinë
044517541
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »