SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
alfa romeo
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '18
Lloji :
Alfa Romeo 156
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
2,000,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
ID e produktit :
197254
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
alfa romeo 156 ne gjendje te mir optike dhe teknike posedon klim airbag abes centrall allogenka etj posedon Gas ne dizne fabrikisht e ardhur nga gjermania viber +38349364941

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »