SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 206 hdi
Çmimi :
€2,350.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '18
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2004
ID e produktit :
197282
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes peugeot 206 viti prodhimit 2004 HDI 1.4 DIESEL.
3 dyer
Ne gjendje te mire, xhamat central me rryme, AC, goma te dimrit dhe te veres.
4 muj regjistrim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »