SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touran 2005 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '18
Lloji :
VW TOURAN
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
238,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
197296
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Touran 2005 2.0 TDI Manual
me 6 shpejtesi + R.
Vetura eshte ne gjendje Perfekte, Servisin e sapokryer.
237.000 KM me liber te Servisit.
Teper i paster jasht dhe brenda.
Vetura Posedon: CLIMATRONIC DY ZONALE, ESP, TEMPOMAT, PASQYRE ME RRYME, XHAMAT ELEKTRIK, HAPJE DHE MBYLLJE E XHAMAVE ME QELES, HALLOGENKA, BOARDCOMPUTER.
Gomat gjithashtu jane pothuajse te reja.
Cmimi me marreveshje.
049-627-827
viber: +383 49 627 827
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »