SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A3
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '18
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
197305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Audi A3, 2003, 1.9 TDI
Ne gjendje perfekte
Vetura posedon senzor, karrika me ngrohje, tempomat si dhe karriket e S Line
Km te kaluara: 270,000 (me liber te servisit)
Regjistrimi i pare ne Kosove Janar/2018Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »