SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes E 220 CDI BlueEfficiency Facelift 🇨🇭🇨🇭
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '18
Lloji :
Mercedes E 220
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2011
ID e produktit :
197306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ! 🇨🇭🇨🇭Mercedes Benz W212•E 220 CDI•170 ps •Harxhimet 8.4/4.9/6.2•Avantgarde•BlueEfficiency•Automatik 7g tronic, komanda ne timon +-•Facelift•viti prodhimit muaji 12/2011•192.000 Kilometra te Garantuara•Vetura mund te kontrollohet ne Servis Te Autorizuar te Mercedesit, Serviset e kryera me rregull, Me kontroll te zvicres 🇨🇭 te kryer para 2 muajve•Klimatronic•Ulse lekur /Elektronike/Nxemje•Xhama Elektronike/Pasqyre elektronike dhe Color•Xhamat e Zeza Fabrikisht •Senzora parkingu para dhe mbrapa•Fellne 18 coll Sapo ardhur nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »