SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 3c 2008 Posa Ardhur
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '18
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
203,426
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
197317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen Passat 3c 2008 Pa Dogan Ardhur tash ne Kosov Vetura Esht Ne Gjendje te mir ne tgjitha aspektet i pastert dhe i mirmbajtun Posedon Klim automatike tronike ne funksion Ulse me nxemje si dhe Elektronike Radio Komanda ne timon tempomat esp parking Dritare pasqyre elektronike si dhe te tjera cilesi elektronike te tij. 044 804-863

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »