SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha XMAX 125 2007
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '18
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
197345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motorin Yamaha X-MAX 125cc automatik viti 2007, punon per mrekulli, ka targa te Rep. Kosoves, dhez ne celes, osht i rujtun, stabil n vozitje, i transportum personalisht prej Zvicrres, motori i punon perfekt, ftohjen e ka me uj. Per kontakt +38344200945 dhe +38344918579
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »