SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bmw 118d sport 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
Lloji :
BMW 1 Series
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
236
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
197400
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 118d 90kw 122ps rregjistrim deri më 18.06.2019, viti 11.2004 model i 2005, karikat me rryme me ajer dhe me nxemje, klime dy zonale (klimatronic), shiber, pasqyret me rryme dhe palohen, senzora mbrapa, fellne 18 me goma te reja vere pirelli dhe po ashtu te dimrit 16 me bandasha te hekurit dhe rotkapne orgjinale, ne gjendje te rregullt dhe serviset e kryera te gjitha. Per me shume info kontaktoni : 044222520

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »