SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Tiguan 4Motion 2009
Çmimi :
€11,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen Tiguan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
197405
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrohet Tiguan 4MOTION(4x4), 2009, 2.0 dizel, servisi i sapo kryer, gomat e reja, vetura posedon auto-hold, 2 qelsa, senzora prapa dhe kameren, vetura eshte e ardhur nga CH.. Tel.Viber +38349205002
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »