SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 7 GTD AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2014
ID e produktit :
197409
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 7 GTD ( FABRIKISHT )2.0 TDI (184PS)170.000 KM TE GARANTUARALIBER SERVISIREGJISTRIMI I PARE NE KOSOVEAUTOMATIKTIPTRONICBOARDKOMPJUTERKLIMATRONICNXEMJE KARRIKANAVIGACIONSHANZHER ME CDTOUCH SCREENKOMANDA NE TIMONSHPEJTSI NE TIMON ( F1 )TEMPOMATPASQYRE ELEKTRIKEDRITA NE PASQYREXHAMA TE PASEM TE ZILEDA PARALEDA MRAPADRITA XENONBIG XENONSENSOR SHIUSENSOR PARKIMI PARASENSOR PARKIMI MRAPAASIST PARKIMPARKOHET VETFELLNE FABRIKISHT R LINE 18COLL4 GOMA TE POSA NGJITURA SAVA TE REJAETJ..VETURA ESHTE E MIREMBAJTUR SI MBRENDA DHE JASHT KA KILOMETRA TE GARANTUARA DHE ME GJITHA SERVISET E KRYERA NUK KA NEVOJ PER ASNJE INVESTIM PER ME SHUM KONTAKTO +383 44 85 88 86...

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »