SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI Q3 2.0 TDI S-LINE QUATTRO 2014 130KW/177 PS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '19
Lloji :
Audi Q3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2014
ID e produktit :
197545
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE :kimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
, ulset elektrike dhe memory , ulset sport ,ulset me ngrohje , dritat LED para dhe mbrapa ,
dritat BI XENON , senzora te parkingut para dhe mbrapa , tempomat ,
bordkopjuter , esp ,navigacion GPS TV HD , radio CD USB , me dhez pa qels (KEYLESS-GO) ,
airbag , abs , dritaret elektirke , fellne , etj .
Tel:+386 49 400 503 , +377 44 535 442
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »