SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW E60 530D
Çmimi :
€8,900.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
278,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
ID e produktit :
197618
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW E60 530D M-packet 218psViti i prodhimit 2004Marshi Automatik-TiptronikDrita Xenon Bord Kompjuter me NavigacionKlimatronikTempomatSenzor shiuSenzora parkingu para masPulla ne timon2 qelsaFellne 19" Str-RacingShiberCd magazin 6CD Karrika likur me nxemje dhe levizese me rrymDiffuser sport me 4 daljeSpoiler M5ABS,ESP,AirBagServiset e kryera me rregullVetura eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe optike.Te interesuarit mund te kontaktojn ne Viber apo Whatsapp +38345505472

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »