SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 6 1.6 TDI ME DOGAN DHE HOMOLOGIM
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
209,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
197626
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ve golf 6 1.6 tdi 77 kw i sapo ardhur nga gjermania me dogan dhe homologim te paguar kilomotratbe sakta 209 mi dy qelsa shum i rujtun me liber servisi

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »