SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 15-17 / Kiper - Kran 5 Ton / Me dogan dhe Homoligim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
269,000
Motori (kubik) :
1517.00
Viti :
1991
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Pasqyra Elektrike, Radio, Xham Dielli
ID e produktit :
197659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz 15-17 / Viti 1991 / 7 Shpejtesi .
Posedon : • Kiper - 3 Anët
• Kran 4.850 Kg - 4 Dalje
• Jastek te ajrit
• Të gjitha Gomat e reja
I posa ardhur ne Kosove.
Me dogan dhe homoligim te paguar.
Në gjendje shumë të mirë.
Info : +383 44 317 000 & +386 49 317 000 ( Viber )
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »