SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iveco 109-14 / Kiper - Kran / Viti 1991
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
368,000
Motori (kubik) :
10914.00
Viti :
1991
Ekstra :
Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Radio, Xham Dielli, Cruise Control
ID e produktit :
197660
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iveco 109-14 / Viti 1991 / 5 Shpejtesi . Posedon : • Kiper - 3 Anët • Kran 3.350 Kg - 2 Dalje • Të gjitha Gomat e reja I posa ardhur ne Kosove. Me dogan dhe homoligim te paguar. Në gjendje shumë të mirë.
Info : +383 44 317 000 & +386 49 317 000 ( Viber )
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »