SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Piruner LINDE / H16 / VITI 1996 / DIESEL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
4,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1996
Ekstra :
Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Child Locks, Cruise Control, Gjurmues
ID e produktit :
197681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LINDE H16 / DIESEL / VITI 1996
Posedon : Levizjen Majtas - Djathtas dhe Goma te reja
I posa ardhur ne Kosovë.
Ne gjendje shum te mirë.
Info : +383 44 317 000 & +386 49 317 000 ( Viber )
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »