SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf IV Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '18
ID e produktit :
197788
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf IV 1.9 TDI Automatik RKS ne gjendje shum te mir optike dhe teknike.

Posedon : Klimatronik, ABS, ESP, Airbag, Gjama Elektronik, Per me shum mund te kontaktoni ne nr: 045 661 343
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »