SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf IV 1.9 TDI
Çmimi :
€4,250.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
197790
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf IV 1.9 TDI Automatik RKS ne gjendje shum te mir optike dhe teknike.
Posedon : Klimatronik, ABS, ESP, Airbag, Gjama Elektronik, Per me shum mund te kontaktoni ne nr: 045 661 343
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »