SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 Allroad Quattro 4X4 (Ndrrim)
Çmimi :
€12,900.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '18
Lloji :
Audi Allroad
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
211,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
197821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 Allroad Quattro (4x4) Viti i prodhimit 2010 Diesel 2.0 Fuqia e motorrit 125 KW (170 PS) Kilometra të kaluara 211000 Krejt serviset i ka të kryme në muajin dhjetor 2017 si dhe setin e motorrit komplet Vetura është në gjendje perfekte. Per her te par e regjistruar në kosovë para 4 muajve (Në fund te muajit nëntor 2017) e ardhun nga zvicrra. Nr kontaktues 044319669 +38344319669 (Viber) Qmimi është 12900 euro i negociushem Bëj edhe ndrrim me vetur që më konvenon.Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »