SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-benz Sprinter Maxi 319 CDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
Lloji :
Mercedes Sprinter
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2017
ID e produktit :
197822
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sprinteri eshte ne gjendje te rregullt ka regjistrim 1 vjet eshte full opsion i ka 20.000 km te garantuara me libra te servisit mund te me kontaktoni ne ket numer 044125698 dhe viber +37744125698.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »