SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz CLS
Çmimi :
€29,700.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2012
ID e produktit :
197892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
12/12/11Matrix lightAirmatik amortizimiKamera para mrapaNight visionDestronicAuto parkingDridh vollani ne vija te bardhaF1 shpejtesitLekurFrenon ne raste emergjenteCeramic llogoI sapo poliratur, dhe ceramic couting ne gream streamsigurim 10 muj3 qelcaI blere ne BAAF Prizren 00 kmPronari i dyteServiset ne BAAF Prizren deri sot me historiGomat Toyo te rejaFellnet AMGSenzor shiu TempomatBoard computerDVD/DVX/MP3/AUX/BLUETOOTH/TELNavigacionBlue efficient7 g tronicKarrikat me nxemje265 PSTrekandshat ne pasqyreKm te garantuaraI sapo servisuar Kontakt 046180728Viber. 0038346180728

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »