SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Opel Vectra C 2.0 DTI -2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player
ID e produktit :
197897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES OPEL VECTRA C 2.0dti Disel viti i prodhimit 2004
Vetura Posdeon
-Klim Automatike
-Radio CD me shanzher me 6cd dhe me liber
-Navi
-Liber servisi
-5 Shpejtsi
-Mbeshtetse dores
-Timon me rrym me (pulla)
-Pasqyre me rrym
-Dritare me rrym
-Drita cenon origjinal prej fabrike
-Bord computer
-Fellne alumini

vetura eshte tip top
pres blers serioz
-viber +383 45 639 529
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »