SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 2.0 TDI VITI 2011
Çmimi :
€10,700.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
222,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xham Dielli, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
197914
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW PASSAT 2.0 TDI VITI 2011 QMIMI 10700€
• BLUEMOTION
• SENSORA PARKIMI PARA DHE MRAPA
• MANUAL 6 SHPEJTSI
• AUTO HOLD
• FELLNE ME GOMA TE REJA
• KOMANDA NE TIMON
• NAVIGACION
• 2 QELSA
• 222.000 ME LIBRA TE SERVISIT
• SETIN DHEMBEZOR TE NDERRUAR
• I REGJISTRUAR RKS
• NDRRIM I MUNDSHEM

• TEL : 044 100 141
• VIBER : +38344100131
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »