SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A1 (MUNDESI NDERRIMI)
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
Lloji :
Audi A1
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Gjysmë-Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
115,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
197983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A1 92KW 122 ps 115 mij km origjinale VITI PRODHIMIT : 09/2011Kambio AUTOMATIKE -STRONIC (MARSHA NE TIMON) Klima DIGITALE CD ROM 2 M CARD BLUETOTH DHE USB SENSORE SHIU PILOT AUTOMATIK ,XHAMA TE ZINJ DHE FOTOCHROMATIC,SENSORE PARKIMI BORD KOMPJUTER FENERE MJEGULLE 2 Xhama elektrikë Pasqyra elektrike me komandim elektrik Çelës Mbyllje qëndrore me pult KONSUMI ≈ 5.3 l/100km (combinuar) ≈ 6.8 l/100km (urban) ≈ 4.4 l/100km (jasht - urban ) PAKETA SPORT , FENERA ME LED (ULJE NGRITJE SIPAS TERENIT ) SHERBIMET SAPO TE BERA ( VAJ CATROL ) FERROTA TE RREJA , SUPORT AMORTIZATORI , FILTRA DHE FILTER K&N ETJ ... E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë Gjendje Teknike Perfekte, Mekanike, Estetike, dhe Motor me konsum shumë të ulet DOKUMENTA PRILL 2019 CMIMi 10000 Euro ! Mundesi nderrimi 2009 e siper +- whatsapp : +355696516006
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »