SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A 4
Çmimi :
€8,200.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '18
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
246,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2008
ID e produktit :
197987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4, 2.7 Tdi, Viti 2008, Ndriqim ditor LED (Xenon), Klimatronik 2 zonale, Parking senzora para dhe mbrapa, Uleset gjysem lekur dhe alkantara, Etj. Vetura eshte pa Dogan e ardhur nga Gjermania.Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »